Pomoc pro trojčátka

3. ledna 2017 v 23:20 | Eliška Antoš Bachová
NEJNEJNOVĚJŠÍ A POSLEDNÍ AKTUALIZACE TOHOTO ČLÁNKU!!

pokračování, čili další článek, zde
http://psychologbohnice.blog.cz/1701/verejna-sbirka-na-trojcatka


AKTUALIZACE č. 2 !!!!!!

Díky Denise se nám podařilo spojit s Nadačním fondem Dobrá srdce
a tímto se z našeho nápadu stává

VEŘEJNÁ SBÍRKA!!!


Proto budeme vděčni i za další finanční pomoc pro rodinu s trojčátky.
Co a za kolik peněz se pořídilo budeme průběžně uveřejňovat V DALŠÍCH ČLÁNCÍCH.

Aktuálně je pořízena sušička Beko s prodlouženou záruční dobou, celková pořizovací částka byla 14 490 Kč a sušičku doručí přepravní společnost v pondělí!
Přebytek finanční pomoci z mého účtu bude převedena na tento nadační účet.

Rodina uvítá každou korunu, tatínek trojčat dojíždí do práce daleko a Klára je na péči o půlroční trojčata a dvě další děti v důsledku sama. Vinou nenadálých rodinných okolností se rodina musela přestěhovat do malého nevyhovujícího bytu, chybí topení, zatím mají přímotopy a mrznou, mají plesnivé dveře, všude je studená dlažba, pračka jen půjčená, umělé mléko a pleny jsou obrovské výdaje a rodičovský příspěvek je jako na jedno dítě. Každá koruna pomůže.

číslo účtu veřejné sbírky:
2700977831 / 2010
variabilní symbol: 3
do zprávy, prosím, uvádějte heslo: Dar trojčátka

Děkuji za Kláru a její rodinu!
Eliška Antoš Bachová
info@psychologbohnice.cz

Dobrá srdce
Třeba tenhle půjčený mazlík by potřeboval upgrade :-)
AKTUALIZACE!!!!!
Milí přátelé a kamarádi, za DEN jste mi přispěli dostatek financí, abych mohla Kláře a její rodině koupit sušičku - typ jdeme právě vybírat. Vybralo se totiž 14 600 Kč, což je přesně pod hranici zdanitelného daru, takže končíme akci!
Kdyby ještě došlo dodatečně pár korun, koupíme Kláře nějakou drobnost pro Lauru a pro ni samotnou.
DĚKUJI VÁM Z CELÉHO SRDCE,
takovou rychlost a úspěch jsem nečekala.

Děkuji mnoha dárcům, známým i neznámým. Lesanám, maminkám, rodinkářkám a váženým pánům.

Děkuju Denise S. Ř. za to, že se objeví vždy, když jde o pomoc. Pomáhala mi sehnat oblíbeného a terapeutického plyšáka, když ho syn ztratil. Oslovila za mne naše kamarádky, aby věnovaly mému Toníčkovi nějaká chrastítka k Vánocům. Prosila za mne své přátele v této darovací akci. A pořád mne otravuje, že jdeme dál a oslovila za mě nadaci, abychom mohly v pomoci této rodině časem i pokračovat! Jsi skvělý člověk!

Printscreen z banky zájemcům, aby byly dary transparentní, ráda na požádání pošlu emailem, nezdráhejte se mě kontaktovat na info@psychologbohnice.cz

Dodám fotku obdarovaných s novou láskou sušičkou!
PÁTÉ KOLO U VOZU
Moji milí přátelé, DO VALENTÝNA!!!
tuto výzvu píšu sama za sebe, osobně.

Obracím se na vás s velikou prosbou, ne pro sebe, ale pro jednu rodinu s trojčátky. Znám je od první fotky z ultrazvuku v naší skupince Červencová miminka na Facebooku, maminku - jmenuje se Klára - osobně znám skoro rok. Chtěli batolecí sestřičce pořídit sourozence, no tak se jim to povedlo a rovnou trojnásobkem. Rodina i tak rozvažovala, zda si bude moci dovolit ještě miminko a přišly tři.

Lauráčci
Aniž by nás kdy maminka trojčat o něco prosila, věděly jsme, že mít trojčátka je sice rozomilé, nádherné, výjimečné, ale taky vyčerpávající a hlavně finančně nákladné, koho by to napadlo! Tak jsme sehnaly tu tam nějaké šatičky (děkuji lidem z rodina.cz - speciální poděkování Bohumile V. - a lesanám sluníčkovým a klubu Ďáblík, kamarádkám) a holky z červencovek sehnaly nějakých těch pár korun do startu (jste skvělé, mé oběti bio-rýpání!!!). Trojčátka mají pomoc i odjinud - ne, že by to nahradilo trojnásobek přípěvků, nákladů a únavy, ale podpora nějaká je.

Včera jsem se ale rozhodla udělat výzvu.

Víte, jaké je být batoletem, kterého největší devíza je (pro okolí, maminka miluje všechny děti stejně a stejně se jim věnuje), že je sourozenec trojčátek?

Inu, ono batole se začalo opět, po úspěšném odplenkování, počurávat. Samozřejmě jako psycholog jsem vysvětlila, že je to přirozené, batole žárlí a regreduje byť jen na jednoho sourozence a tady trojčátka, ta trojčátka, která všechny zajímají, mluví se jen o nich? Ale to jejich máma chápe. Přesto se na batole občas zlobí, znáte, to, je toho na vás FAKT moc...

Rodina dětí bydlí ve starém domě, předělaná stodola bez teplé vody, kam se čerstvě nastěhovali, protože nezvládli ufinancovat lepší bydlení, i když chlap pracuje.
Kde budu sušit počurané oblečení?

"Měla takovou radost, že chodí na nočník a že si spolu tleskáme, je mi jasný, že mi nedělá naschvál.
Jen je toho na mě v určitou chvíli moc."

Sušička.
Jednoduché řešení, sama ji doma mám, protože se mi Toník se svým mentálním postižením počurává a denně zvládne zčurat xy tepláků, hodím do pračky se sušičkou a vytáhnu a můžu rovnou nasazovat!

A tady to je, přátelé. Rozhodla jsem se všechny z vás otravovat, prosit, škemrat A BUDU VÁS PRUDIT JAKO BLECHA AŽ DO VALENTÝNA! Darujme Lauře (tak se to batolátko jemnuje) sušičku, ať mamince ulehčí život a je víc času a sil na to, co Laura potřebuje nejvíc - LÁSKU! A kdo má doma sušičku, ví, že je synonymem slova láska. Tedy v případě počuránků, čuňátek a plísňátek :-D

Na svůj paralelní účet, z něhož vám poskytnu print-screen na konci akce - vybírám peníze pro Kláru, maminku jednoho výjimečného batolátka které to má sakra moc těžké.

Když nevyberu dost - doplatím to já osobně, i když žiju jen z příspěvku na péči o osobu blízkou 2. st., aby peníze byly použity na sušičku i kdyby se vybrala jen koruna.
Když vyberu více než bude cena sušičky, za vybrané peníze koupím něco jen pro maminku dětí a její batole, protože ona by si to nedopřála a protože nechci, aby batolátko zůstalo v pozadí.
Pořídím seznam s cenovkami i fotodokumentaci, protože ona je v pořadí po všech dětech ta úplně nejvíc, co má nejmíň.

O stavu účtu budu informovat na blogu:

Toto není oficiání veřejná sbírka, já jim koupím sušičku. Chcete mi na ni přispět? Mrkající

Děkuju z celého svého já,
Eliška Antoš Bachová


MILUJEME LAURU!!!!


Laura a její tři panenky :-)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Liana Pavlíková Liana Pavlíková | E-mail | 4. ledna 2017 v 20:17 | Reagovat

Dobrý večer, chci se zeptat, jestli by paní pomohli dva balíky jednorázovych plenek velikost 3.
Ráda pošlu alespoň pár korun.
Také jsme chtěli jednoho sourozence a máme z toho dvojčata.
Moc držím paní pěsti ať jsou všichni zdraví.
Liana

2 Martina Martina | E-mail | 4. ledna 2017 v 20:45 | Reagovat

Poslala peníze, doufám ze pomůžou. Jde vás někde sledovat, abych věděla jak to dopadlo? Děkuji za odpověď

3 Monika Monika | E-mail | 5. ledna 2017 v 23:57 | Reagovat

Dobrý den. Jsem látková poradkyně dvou českých značek :-) Kdyby maminka používala látkové plenky, ušetřila by od každého dítěte polovinu. Jedná se o desítky tisíc :-). Počáteční náklady na výbavu jsou vyšší, ale věřím, že by se našly i maminky, které by ze své výbavy něco darovaly. Pleny se nemusí žehlit a dají se dát do sušičky. Ať mě maminka klidně kontaktuje a ráda jí vše vysvětlím :-) Ráda pomohu, pokud bude potřeba

4 Michaela Michaela | E-mail | 6. ledna 2017 v 1:22 | Reagovat

Hezký den. Mohu zaslat nové nerozbalené balení UM Beba Ha 1,800g.

5 Šokovaná Šokovaná | 6. ledna 2017 v 15:07 | Reagovat

Eliško, chápu Váš dobrý úmysl, já sama pravidelně pořádám charitativní sbírky a snažím se pomáhat, ale toto je ze strany Kláry do nebe volající sprostota a nechce se mi ani věřit, že něco takového vůbec vidím! Rodinu znám osobně, velmi z blízka, znám také původ mnoha Klářiných trablí a hanba by mě fackovala, kdybych si takto měla ještě říkat o peníze!!! Za trojčata možná může jedině příroda, ale za to ostatní, co sobě a svým dětem v životě způsobila, si může jedině sama! Půjčky, dluhy, rozhazování peněz, okrádání příbuzných, vykořisťování rodiny, herny, hospody, drogy... Vlivem toho neustálé stěhování, utíkání před dluhy, nejistota, změny školy u nejstarší dcery. A to jsem zdaleka nevyjmenovala všechno. Seká si průšvihy vesele dál, neplatí nájmy, peníze vždy prohýří, uteče aby ji věřitelé nehonili a pak se tváří jako chudinka a ještě nechá uspořádat sbírku? Maximální ubohost. Lidi prosím, pošlete ty svoje peníze a dary někomu, kdo si to skutečně zaslouží a bude si toho vážit, ne člověku, který zneužívá všechny okolo.

6 psychologbohnice psychologbohnice | 6. ledna 2017 v 16:15 | Reagovat

Dobrý den, nepodložené pomluvy mne nezajímají, nejsem tu od toho, abych Kláru soudila. Klára mne nikdy o pomoc neprosila a tak ani nikoho z naší skupiny, kde se už rok setkáváme. Toto byla iniciativa moje, pro její děti. Pokud se dozvíme, že s dary nenakládá správně, sbírku ukončíme, ale za celý rok, co jsme v kontaktu, jsme žádné nevhodné chování nezaznamenali. Za sbírkou si stojíme.

7 psychologbohnice psychologbohnice | 6. ledna 2017 v 16:16 | Reagovat

[5]: Dobrý den, nepodložené pomluvy mne nezajímají, nejsem tu od toho, abych Kláru soudila. Klára mne nikdy o pomoc neprosila a tak ani nikoho z naší skupiny, kde se už rok setkáváme. Toto byla iniciativa moje, pro její děti. Pokud se dozvíme, že s dary nenakládá správně, sbírku ukončíme, ale za celý rok, co jsme v kontaktu, jsme žádné nevhodné chování nezaznamenali. Za sbírkou si stojíme.

8 psychologbohnice psychologbohnice | 6. ledna 2017 v 16:17 | Reagovat

[1]: Dobrý den, paní Pavlíková, určitě ano, kdybyste je byla ochotna věnovat, napište mi, prosím, na mail info@psychologbohnice.cz, děkuji Vám.

9 psychologbohnice psychologbohnice | 6. ledna 2017 v 16:18 | Reagovat

[2]: Dobrý den, Martino, určitě budu průběžně zde do článků psát vývoj :-) Děkujeme Vám!

10 psychologbohnice psychologbohnice | 6. ledna 2017 v 16:20 | Reagovat

[4]: Dobrý den, Moniko, děkuji moc, sama látkuju třetí dítě na Pop-inech a látkování miluju, tak se Kláry poptám, uvidím, jestli se do toho bude chtít pustit.

11 beth beth | 7. ledna 2017 v 22:02 | Reagovat

[5]: Již celý rok sleduji Kláru a její cestu s trojčaty....o divném chování nevím, nikdy po nás nic nechtěla, na nic si nestěžovala ... Váš komentář je zcela zbytečný.

12 Gabriela Gabriela | 9. ledna 2017 v 17:44 | Reagovat

[5]: Dobrý den, díky Elišce jsem se dostala k informaci, že v našem okolí se nachází tato maminka v nouzi. Komunita přátel ji byla už navštívit, abychom zjistili skutečný stav. Proto z tohoto svědectví mohu tlumočit, že paní Klára se o děti stará velmi svědomitě a dobře, děti jsou výborně zaopatřené. Klára sama se snaží situaci řešit, jedná otevřeně, prokazuje až nadstandardní orientaci v tom, kde se dá ušetřit. Rodinu dále sledujeme a jsme jim nápomocni v hranicích, které situace vyžaduje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama